Приветствуем на нашем сайте!
Главная страница Каталог статей
Главная » Статьи » Законодательство о использовании печатей

Разъяснения ГНС Украины по использованию печатей на налоговых накадных
26.05.2011 14839/7/16-1517Державним податковим адміністраціям

в Автономній Республіці Крим, областях,

мм. Києві та Севастополі


Про податок на додану вартістьДержавна податкова адміністрація України у зв’язку з надходженням запитів органів державної податкової служби та платників податків, а також з метою належної організації адміністрування податку на додану вартість, переглянула Пам’ятку про адміністративні процедури виписування, видачі і отримання податкових накладних (далі — Пам’ятка), надіслану в адресу регіональних ДПА листом ДПА України від 06.04.2011 р. № 9497/7/16-1517 в якості методичних рекомендацій для підготовки податкових консультацій платникам податку, та повідомляє про внесення змін до пункту 33 Пам’ятки.

Графу 3 "Правила виконання" пункту 33 Пам’ятки викласти в такій редакції:

"Податкова накладна скріплюється основною печаткою продавця (тією ж, що використовується для платіжних документів); для скріплення податкових накладних може бути використана спеціальна печатка "Для податкових накладних", порядок її використання та перелік осіб, які уповноважені виписувати податкові накладні, визначається документами платника податку, які визначають його облікову політику.

Для філій, яким делеговано право виписування податкових накладних, можуть бути виготовлені такі ж печатки, але вони мають містити в собі слово "Філія" та назву філії.

Печатки "Канцелярія", "Для документів", "Для довідок" та інші, які мають спеціальне призначення, – на податкову накладну ставитися не можуть".
Заступник Голови Комісії з

проведення реорганізації ДПА України, Заступник Голови 

Категория: Законодательство о использовании печатей | Добавил: Krestovskiy0665 (08.01.2012) | Автор: О.М.Любченко
Просмотров: 1106 | Рейтинг: 5.0/8
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: