• Личный кабинет
  • Корзина
працюємо: пн. - пт. с 10:00 до 18:00 Viber, Telegram та on-line замовлення 24/7

Договір публічної оферти Цей договір є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх замовників штемпельної продукції незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець, орган державної влади чи будь-який інший суб’єкт цивільних правовідносин). При повній згоді з даним Договором, що підтверджується оформленням замовлення, замовник приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати, одержання консультації, відповідальності за недобросовісне замовлення і за не виконання умов цього договору.Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки "ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ". У разі необхідності, за бажанням покупця, договір може бути оформлений у простій письмовій формі та надання йому інших документів.


1. Предмет договору

1.1. Замовник надає замовлення на виготовлення Печатки, штампу, факсиміле чи іншої штемпельної продукції, а Виконавець зобов’язується виготовити дану продукцію згідно із замовленням Замовника у строк встановлений замовленням. Замовник зобов’язується оплатити роботу та додаткові витрати, якщо такі були (витрати на доставку, тощо).

 

2. Момент укладання договору.

2.1. Текст даного Договору є публічною пропозицією і діє для всіх відвідувачів веб сайту www.pechatiua.net Моментом укладення договору є натискання замовником на веб сайті виконавця кнопки "ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ".

2.2. Договір не вважається укладеним, якщо Замовник здійснюючи замовлення та натиснувши кнопку "ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ" не вказав повну інформацію про своє замовлення. В такому випадку Виконавець має право усно уточнити деталі або попросити Замовника повторно заповнити форму замовлення.

3. Обов'язки Замовника

3.1. До моменту укладення Договору ознайомитися зі змістом Договору, умовами Договору і тарифами (цінами), пропонованими Виконавцем на всіх сторінках сайту.

3.2. Повідомити Виконавцю усю необхідну для виконання замовлення інформацію.

3.3. Прийняти та оплатити роботу Виконавця негайно після отримання замовлення.

3.4. На виконання Виконавцем своїх зобов'язань перед Замовником останній повинен повідомити всі необхідні дані, які однозначно ідентифікують його як Замовника, і достатні для отримання Замовником його замовлення.

3.5. ЗАМОВНИК ГАРАНТУЄ, ЩО ЗАМОВЛЯЮЧИ ПЕЧАТКУ, ШТАМП, ФАКСИМІЛЕ ЧИ ІНШУ ШТЕМПЕЛЬНУ ПРОДУКЦІЮ, ВІН НЕ МАЄ НАМІРУ ЇЇ ВИКОРИСТОВУВАТИ В СУПЕРЕЧ ЧИННОМУ ЗАКОНОДАВСТВУ, В Т.Ч. ІЗ МОТИВІВ ПІДРОБКИ ДОКУМЕНТІВ В РОЗУМІННІ СТ. 358 КРИМІНАЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ, ЗДІЙСНЕННЯ РЕЙДЕРСЬКИХ ЗАХОПЛЕНЬ ПІДПРИЄМСТВ ЧИ ВЧИНЕННЯ ІНШИХ НЕЗАКОННИХ ДІЙ. ЗАМОВНИК ГАРАНТУЄ, ЩО МАЄ УСІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ, ПРАВА ТА ПОВНОВАЖЕННЯ ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ШТЕМПЕЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ. ЗАМОВНИК РОЗУМІЄ, ЩО У ВИПАДКУ НЕЗАКОННОГО ВИКОРИСТАННЯ ШТЕМПЕЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ, НЕСЕ КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

 

4. Зобов'язання Виконавця

4.1. З моменту укладення цього Договору забезпечити в повній мірі всі зобов'язання перед Замовником відповідно до умов, обговореними сукупно сайтом www.pechatiua.net і цим договором.

4.2. Виконавець зобов'язується якісно та відповідно до завдання Замовника, та у строк виконати замовлення Замовника.

4.3. Виконавець гарантує Замовнику належну якість його продукції та відповідність її усім вимогам, що ставляться до неї як Замовником так і чинним законодавством.

4.4. Виконавець зобов'язується негайно інформувати Замовника про труднощі, що перешкоджають виконанню даного Договору для своєчасного прийняття відповідних заходів.

4.5. Виконавець зобов'язується виконувати зобов'язання про конфіденційність про Замовника. Недопускається розголошення деталей замовлення Замовника окрім випадків встановлених законом.

 

5. Права Замовника

5.1. Замовник має право на стадії проектування замовлення уточнювати інформацію про замовлення або відмовитися від нього (зняти завдання) повідомивши Виконавця про це в найкоротші терміни.

5.2. Замовник має право вимагати від Виконавця повного звіту про виконання його замовлення з питань, які стосуються предмету даного договору.

5.3. Безкоштовно отримати консультації з приводу порядку замовлення а також правових питань, що стосуються регулювання обігу та використання штемпельної продукції.

 

6. Права виконавця

6.1. Виконавець має право вимагати від Замовника надання всіх наявних у нього документів, необхідних для виконання замовлення.

6.2. Так як цивільні правовідносини в Україні ґрунтуються на принципах законності, чесності та добросовісності і беручи до уваги що чинним законодавством не передбачений обов’язок виконавця перевіряти документи Замовника, Виконавець має право повірити Замовнику щодо законності його намірів на використання замовленої печатки.

 

7. Порядок розрахунків

7.1. Розрахунок за виконану роботу здійснюється негайно після оформлення замовлення замовником або отримання Замовником його замовлення.

7.2. Ціна замовлення вказується у формі замовлення штемпельної продукції. Ціна може змінитись за додатковою домовленістю між сторонами.

7.3. У випадку безготівкового розрахунку, Замовником здійснюється передоплата. Тільки після передоплати, Виконавець може віддати Замовнику його замовлення.

7.4. Безготівковий розрахунок здійснюється на банківський рахунок Виконавця, що вказаний у рахунку фактурі, який підготує Виконавець.

 

8. Термін дії

8.1. Термін дії договору – безтерміново.